Ubytování Třeboň - penzion BONTRE

Vážení návštěvníci a milovníci Třeboně, právě pro Vás připravujeme tématicky zaměřené pobyty pro rodiny s dětmi, cyklisty a turisty, lázeňské hosty.

Dovolená 2019 - Třeboňsko - jižní Čechy

Dovolená 2019 - Třeboňsko - jižní Čechy

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá? Najdete zde spoustu zámků, hradů a historických staveb, které stojí za to navštívit - Hluboká nad Vltavou, klášter ve Zlaté Koruně, Český Krumlov, Červená Lhota, zámek v Třeboni.

 

Pro pacienty lázní Aurora či Berta

Pro pacienty lázní Aurora či Berta

Právě pro Vás, lázeňské pacienty, jsme připravili levné ubytování v Třeboni nedaleko lázní, aby Vás náklady na ubytování finančně zatížili co nejméně.

Pokud chcete ušetřit peníze za ubytování v lázních, můžete využít naší nabídky, která se Vám při dvou až tří týdenním pobytu vyplatí. Cena za ubytování v období od 1.1. - 31.5. a 1.9. - 31.12 vychází na 315 Kč / osoba /noc

 

Dovolená s dětmi v Čechách

Dovolená s dětmi v Čechách

Chcete strávit příjemnou a pohodovou dovolenou s dětmi v krásném a čistém prostředí Třeboňska? Penzion BON TRE právě pro Vaši rodinu připravil ubytování v moderně zařízených apartmánech.

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu s dvěma dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Velikonoční víkend v Třeboni 2020

Srdečně Vás zveme na Velikonoční prodloužený víkend do Třeboně. Díky školním prázdninám můžete s celourodinou přijet již ve čtvrtek a užít si naplno Velikonoční náladu. V průběhu prodlouženého víkendu můžete navštívit velikonční výstavy a akce, které se budou konat v Třeboni.

DUBEN 2020 v Třeboni

OTEVÍRÁME PENZION

 

Na co se v dubnu můžete v Třeboni těšit?

 

Doporučujeme např akce: tradiční výstava květin Amarylis na zámku,  Brány památek dokořán, při níž budou zpřístupněny zajímavé historické objekty, Stavění máje v Třeboni na Masarykově náměstí nebo cykloturistickou akci pro všechny milovník kol - Krajem rybníků.

více

Video z penzionu

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Zavřít

 

 

Vážení hosté našeho penzionu BON TRE,

již nyní pracujeme na přípravě penzionu pro Vaši letní dovolenou 2020. Tu si u nás již nyní můžete REZERVOVAT.

 

V případě prodloužení zákazu provozu ubytovacích kapacit, Vám umožníme změnu termínu pobytu nebo vrátíme zálohu.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím