Informace o penzionu BonTre v Třeboni

Všechny naše pokoje jsou pro vaše pohodlné ubytování v Třeboni zařízeny tak, abyste se zde cítili příjemně, jako doma. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových útulných apartmánech a ve dvou větších rodinných apartmánech až pro 4 osoby. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC, se sprchovým koutem, umyvadlem a vlastním zdrojem teplé vody.

V apartmánech najdete také kuchyňky, které jsou vybaveny

  • ledničkou a elektrickou varnou deskou,
  • rychlovarnou konvicí a základním nádobím pro vaření.
  • Na všech pokojích jsou úložné prostory a posezení.

Apartmány jsou situovány do prvního patra a podkroví penzionu. Některé apartmány mají výhled do uzavřeného dvora u penzionu.

Prohlédněte si foto ve fotogalerii penzionu >>

Penzion Třeboň a jeho okolí

Penzion Třeboň a jeho okolí

Penzion Bon-Tre najdete v centru nové Třeboně, nedaleko rybníka Svět, lázeňských parků a zahrad. Díky skvělé poloze penzionu to nikam nemáte daleko.

Ceník ubytování

Ceník ubytování

Nabízíme Vám levné ubytování, přesto vše komfortně a vkusně zařízené. Výhodná cena pro děti do 10 let.

Kontakt ubytování Třeboň - BONTRE

Kontakt ubytování Třeboň - BONTRE

Kontakty, jak se k nám dostanete a jak nás najdete?

Rezervace apartmánu

Rezervace apartmánu

Pokud se Vám naše ubytování v penzionu Bon-Tre líbí, můžete si ho pomocí tohoto rezervačního listu zamluvit. Vaši rezervaci Vám do 24 hodin potvrdíme e-mailem.

Video z penzionu

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím