Ubytování Třeboň penzion BonTre

Vyhlídková plavba po rybníce Svět v Třeboni

Kdo by nechtěl obeplout Svět za 1 hodinu? Ano, slyšíte dobře! Za pouhou jednu hodinu můžete s celou rodinou nebo přáteli obeplout rybník Svět v Třeboni, a vidět Třeboň z paluby nového parníku.

Parník vyplouvá z přístavního mola na hrázi rybníka Svět, které najdete 100 m od centra města a 50 m od pivovaru Regent. Plavba trvá necelou hodinu.

 

Provozní doba: 1. 4. – 30. 11.

Loď v tomto termínu vyplouvá denně, v každou celou hodinu, první plavba začíná v 10 hodin. Poslední plavba je v 17 hodin, v červenci a srpnu pak v 18 hodin.

Za nepříznivého počasí jako je bouřka, vítr nebo déšť loď nevyplouvá. Podrobné informace dostanete na telefonu 723 814 045.

 

Plavby po rybníce Svět se swingem

Novinkou v Třeboni se stala plavba po rybníce Svět za doprovodu swingové kapely Bohemian Swing Band. Krásné romantické chvíle můžete zažít na lodi, kde pro Vás bude připraveno i občerstvení.

Doporučujeme si místa rezervovat dopředu na tel. 702 089 805.

Na konci jízdy pak můžete pokračovat procházkou po hrázi rybníka Svět a krásnou vycházkou zamířit zpět do ubytování Třeboň BonTre. Rádi vám poradíme, zeptejte se nás při ubytování.

 

Paddleboard Fitness v Třeboni

více

SRPNOVÉ AKCE 2020 V TŘEBONI

Měsíc srpen pokračuje doslova nabitý akcemi, každý den si můžete vybrat ze široké nabídky koncertů či divadel, doporučujeme Lázeňské slavnosti na začátku měsíce a další zajímavé akce v průběhu měsíce. Nechybí ani Myslivecké slavnosti s Čochtanova Třeboň - akce pro děti.

 

V letošním roce se bohužel nekonají rybářské slavnosti z důvodu koronaviru, ale užít si můžete spoustu jiných dobrých akcí.

více
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím