Ubytování Třeboň - penzion BONTRE

Vážení návštěvníci a milovníci Třeboně, právě pro Vás připravujeme tématicky zaměřené pobyty pro rodiny s dětmi, cyklisty a turisty, lázeňské hosty.

Dovolená 2017 - Třeboňsko - jižní Čechy

Dovolená 2014 - Třeboňsko - jižní Čechy

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá? Najdete zde spoustu zámků, hradů a historických staveb, které stojí za to navštívit - Hluboká nad Vltavou, klášter ve Zlaté Koruně, Český Krumlov, Červená Lhota, zámek v Třeboni.

 

Pro pacienty lázní Aurora či Berta

Pro pacienty lázní Aurora či Berta

Právě pro Vás, lázeňské pacienty, jsme připravili levné ubytování v Třeboni nedaleko lázní, aby Vás náklady na ubytování finančně zatížili co nejméně.

Pokud chcete ušetřit peníze za ubytování v lázních, můžete využít naší nabídky, která se Vám při dvou až tří týdenním pobytu vyplatí. Cena za ubytování v období od 1.1. - 31.5. a 1.9. - 31.12 vychází na 315 Kč / osoba /noc

 

Dovolená s dětmi v Čechách

Dovolená s dětmi v Čechách

Chcete strávit příjemnou a pohodovou dovolenou s dětmi v krásném a čistém prostředí Třeboňska? Penzion BON TRE právě pro Vaši rodinu připravil ubytování v moderně zařízených apartmánech.

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu s dvěma dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Velikonoční víkend v Třeboni 2017

Srdečně Vás zveme na Velikonoční prodloužený víkend do Třeboně. Díky školním prázdninám můžete s celourodinou přijet již ve čtvrtek a užít si naplno Velikonoční náladu. V průběhu prodlouženého víkendu můžete navštívit velikonční výstavy a akce, které se budou konat v Třeboni.

Otevírání lázeňské sezony v Třeboni - 27. května 2017

V sobotu 27. května 2017 bude v Třeboni jedinečná akce OTEVÍRÁNÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY.

Pokud hledáte ubytování v Třeboni, v našem penzionu máme ještě volné kapacity.

více

KVĚTNOVÉ AKCE 2017 V TŘEBONI

Měsíc květen otevírá již tradičně festival animovaných filmů Anifilm, letos již sedmý ročník. Připojit se můžete k cykloturistickým akcím "Jaro na Blatech" nebo "Třeboňská šlapka".

Doporučujeme také tradiční akci "Otevírání lázeňské sezony 2017" v Třeboni.

 

Ubytování v Třeboni si můžete rezervovat v našem penzionu BonTre v centru nové Třeboně.

 

více

Kulturní akce 2017

Město Třeboň je známé mnohými kulturními akcemi – vyberte si tu nejlepší a zamluvte si ubytování v našem penzionu co nejdříve!

více

Video z penzionu

Dovolená 2017

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím