Archiv akcí

Svatováclavské slavnosti - 23. září 2017

Svatováclavské slavnosti - 23. září 2017

Svatováclavské slavnosti budou tradičně plné dobré muziky, se spoustou zábavy, bude tu mnoho zajímavého k vidění, ale i něco dobrého k jídlu a pití.

Září 2017 v Třeboni

Září 2017 v Třeboni

Září bývá ideální k cyklovýletům či pěším procházkám. V Třeboni a okolí probíhá spoustu akcí, především víkendových. Přijeďte si užít krásné zářijové víkendy do Třeboně, ubytování najdete v našem penzionu BON TRE. Ještě máme volné kapacity.

Srpen 2017 v Třeboni

Srpen 2017 v Třeboni

Měsíc srpen pokračuje doslova nabitý akcemi, každý den si můžete vybrat ze široké nabídky koncertů či divadel, doporučujeme Lázeňské slavnosti na začátku měsíce a Rybářské slavnosti na jeho konci. Nechybí ani Myslivecké slavnosti s Čochtanovu Třeboň - akce pro děti.

Rybářská Třeboň v Třeboni 19. srpna 2017

Rybářská Třeboň v Třeboni 19. srpna 2017

O předposledním srpnovém víkendu 2017, tj. v sobotu 19. a v neděli 21. srpna 2017 se konají rybářské slavnosti.

Myslivecká a Čochtanova Třeboň 12. srpna 2017

Myslivecká a Čochtanova Třeboň 12. srpna 2017

Čochtanova Třeboň je tradiční akce pro děti, která se koná každé léto v srpnu v Třeboni. Pokud přijedete do Třeboně, můžete jich tu vidět hned několik desítek. Současně s touto akcí se konají Myslivecké slavnosti na náměstí.

Bitva o Slamburk - celodenní akce pro děti - 26. srpna 2017

Bitva o Slamburk - celodenní akce pro děti - 26. srpna 2017

Slamburk je hrad postavený z balíků slámy u Nového rybníka nedaleko Borovan, 15 km od našeho ubytování BonTre. Během celého dne jsou pro vás připraveny rytířské hry a soutěže, řemeslná tržnice nebo workshopy.

12311>>

Kulturní akce 2018

Město Třeboň je známé mnohými kulturními akcemi – vyberte si tu nejlepší a zamluvte si ubytování v našem penzionu co nejdříve!

Přijeďte do Třeboně strávit svou dovolenou na jaře, v létě či na podzim. V Třeboni se se nudit nebudete!

více

Video z penzionu

Dovolená 2018

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím