Archiv akcí

Advent a Vánoce 2016 v Třeboni

Advent a Vánoce 2016 v Třeboni

V roce 2016 začne adventní čas 27. listopadu první nedělí adventní. Město Třeboň opět ožije Vánoční náladou a v průběhu celého mě předvánočního měsíce se můžete těšit na tyto zážitky.

Přijeďte v září do Třeboně

Přijeďte v září do Třeboně

Přijeďte si v září prodloužit prázdniny do Třeboně. V měsíci září je v Třeboni opravdu krásně, pokud počasí přeje, bývá příjemně a jsou ideální podmínky pro výlety na kolech. Zárověň se můžete v Třeboni i pobavit, o každém zářijovém víkendu se v Třeboni něco děje.

Taneční večery v Třeboni - léto 2016

Taneční večery v Třeboni - léto 2016

Máte rádi léto, zábavu, dobrou muziku a tanec? Pak určitě nezapomeňte navštívit letní taneční večery s živou hudbou, opékáním, grilováním.

Sportovní září v Třeboni 2016

Sportovní září v Třeboni 2016

Víkendy v září jsou pro milovníky sportu nabité akcemi. Přijeďte porovnat své síly s ostaními sportovci, vyberte si Třeboň či okolí Veselí nad Lužnicí.

Akce a zábava o víkendu 2. - 4. září 2016

Akce a zábava o víkendu 2. - 4. září 2016

Zavírání plavecké sezony
Irena Budweiserová s kapelou
Třeboňské cyklohraní
Kaprobraní v Lomnici
6. Znovínské vinobraní

Prodloužený víkend v Třeboni 2015

Prodloužený víkend v Třeboni 2015

Přijeďte si v září prodloužit prázdniny do Třeboně. V měsíci září je v Třeboni opravdu krásně, pokud počasí přeje, bývá příjemně a jsou ideální podmínky pro výlety na kolech.

1237>>

Od DUBNA 2017 se na Vás těšíme!

Rezervujte si ubytování v Třeboni pro příští rok právě nyní. Penzion BonTre je otevřený od dubna 2017, a právě v tento jarní měsíc se můžete těšit na

 

  • Amarylis na zámku v Třeboni
  • Velikonoce v Třeboni

více

Velikonoční víkend

Srdečně Vás zveme na Velikonoční prodloužený víkend do Třeboně. Díky školním prázdninám můžete s celourodinou přijet již ve čtvrtek a užít si naplno Velikonoční náladu. Velikonoční pondělí je na 17. dubna 2017

Video z penzionu

Dovolená 2017

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

Počasí v Třeboni

 

Kulturní akce 2017

Město Třeboň je známé mnohými kulturními akcemi – vyberte si tu nejlepší a zamluvte si ubytování v našem penzionu co nejdříve!

více
Ubytování Třeboň penzion Bon Tre Třeboňrezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím