Archiv akcí

Srpen 2017 v Třeboni

Srpen 2017 v Třeboni

Měsíc srpen pokračuje doslova nabitý akcemi, každý den si můžete vybrat ze široké nabídky koncertů či divadel, doporučujeme Lázeňské slavnosti na začátku měsíce a Rybářské slavnosti na jeho konci. Nechybí ani Myslivecké slavnosti s Čochtanovu Třeboň - akce pro děti.

Rybářská Třeboň v Třeboni 19. srpna 2017

Rybářská Třeboň v Třeboni 19. srpna 2017

O předposledním srpnovém víkendu 2017, tj. v sobotu 19. a v neděli 21. srpna 2017 se konají rybářské slavnosti.

Myslivecká a Čochtanova Třeboň 12. srpna 2017

Myslivecká a Čochtanova Třeboň 12. srpna 2017

Čochtanova Třeboň je tradiční akce pro děti, která se koná každé léto v srpnu v Třeboni. Pokud přijedete do Třeboně, můžete jich tu vidět hned několik desítek. Současně s touto akcí se konají Myslivecké slavnosti na náměstí.

Bitva o Slamburk - celodenní akce pro děti - 26. srpna 2017

Bitva o Slamburk - celodenní akce pro děti - 26. srpna 2017

Slamburk je hrad postavený z balíků slámy u Nového rybníka nedaleko Borovan, 15 km od našeho ubytování BonTre. Během celého dne jsou pro vás připraveny rytířské hry a soutěže, řemeslná tržnice nebo workshopy.

Rožmberská Třeboň 2016 - 650 let od nástupu Rožmberků

Rožmberská Třeboň 2016 - 650 let od nástupu Rožmberků

V letošním roce uplyne 650 let od nástupu rodu Rožmberků do Třeboně. Pro Třeboň významným Rožmberkem byl Petr Vok, který nechal na Třeboňsku vybudovat rozsáhlé rybniční sítě.

Třeboňská nocturna - léto 2017

Třeboňská nocturna - léto 2017

14. ročník festivalu Třeboňská nocturna nabídne pět koncertů vážné hudby se špičkovým obsazením a dva koncerty mladých úspěšných umělců. I při této příležitosti jsme pro Vás v penzionu připravili pohodolné ubytování v Třeboni s komfortem.

12311>>

Výlovy rybníků na Třeboňsku - ZNÁME TERMÍNY!

Přijeďte do Třeboně na výlov rybníka Rožmberk, který se budou odehrávat o druhém říjnovém víkendu.

Rezervujte si ubytování v penzionu právě nyní!

více

Kulturní akce 2017

Město Třeboň je známé mnohými kulturními akcemi – vyberte si tu nejlepší a zamluvte si ubytování v našem penzionu co nejdříve!

více

Video z penzionu

Dovolená 2017

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím