Akce a zábava o víkendu 12. - 14. září 2014

Folklorní Třeboň

V sobotu 13.7.2014 se bude v Třeboni konat třetí ročník mezinárodní nesoutěžní přehlídky folklorních souborů.

Úvodní večerní koncert se uskuteční v pátek 12. září v 19.30 v Lázních Aurora. Ve Společenském sále se představí chorvatský soubor Zajednice Talijana Vodnjan a cimbálové muziky ZUŠ Smetanova z Brna a ZUŠ z Vracova u Kyjova.

V sobotu 13. září na Masarykově náměstí vystoupí mládežnické cimbálové muziky ZUŠ Smetanova Brno a Vracov u Kyjova, soubor Landjugend Litschau /Dolní Rakousko/, folklorní skupina Zajednice Talijana Vodnjan /Chorvatsko/ a tamburašský orchestr GAJ střední umělecké školy Savski Gaj ze Záhřebu. Jižní Čechy bude reprezentovat dětský soubor Písečánek s kapelou Parkánek.
Ve foyer Divadla J. K. Tyla bude otevřena výstava Česká republika-folklorní velmoc v srdci Evropy.


Běh kolem Světa

3. ročník atletické soutěže Běh kolem Světa se bude konat v sobotu, 13. září 2014. Letošní významnou novinkou je obrácený směr běhu, druhou novinkou je mezinárodně certifikované změření trati, které proběhlo v pondělí 19. května 2014.

Přihlásit se může každý, kdo má rád sport!

  • start před závorou do lázeňského parku aurora, mezi hotely bohemia a regent. cíl tamtéž.
  • gps: 49°0'4.549"n, 14°45'27.990"e.

Běh kolem Světa 2014 je zařazen do Jihočeského běžeckého poháru.

Pořadatel:


Rezervace ubytování na druhý zářijový víkend

Pokud se Vám naše ubytování líbí, můžete si jej zarezervovat

nebo odesláním vyplněného formuláře. Vaší rezervaci Vám potvrdíme zpět, Vaše e-maily denně vyřizujeme.

Video z penzionu

Dovolená 2019

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

více

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím