Kulturní akce v Třeboni

V Třeboni se se nudit nebudete! V letních měsících to v Třeboni žije kulturou, konají se zde koncerty, divadelní představení, výstavy, trhy a další akce. Ubytování v Třeboni BonTre se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města, kde se většina akcí koná. Krásnou procházkou po hrázi rybníka Svět nebo zámeckým parkem je to 5-10 minut chůze.

Kulturní akce v Třeboni v roce 2014

Kulturní akce v Třeboni, jaké můžete navštívit koncerty, divadla nebo taneční večírky a další zajímavé akce.

18. ročník Abonentních koncertů 2014 – 2015

Třeboňská nocturna – festival klasické hudby, který do Třeboně přivádí špičkové české a zahraniční interprety. Přijeďte do Třeboně na prodloužený víkend, ubytujte se v našem penzionu nedaleko centra města a lázní Aurora, kde můžete strávit další dolné chvíle v průběhu zimních měsíců.

Kulturní akce listopad 2014

V měsíci listopadu bychom Vás chtěli srdečně pozvat na výlov rybníka Svět v Třeboni, který se nachází nedaleko našeho penzionu. Vybrat si můžete z dalších akcí v průběhu podzimního měsíce, jako jsou např. zimní Třeboňská nocturna.

Adventní a vánoční doba 2014 Třeboň

Advent v Třeboni patří k nejhezčím obdobím ve městě.

Kulturní akce v roce 2015 - přehled

Už nyní známe termíny některých kulturních akcí, které se budou konat v Třeboni v roce 2015.

Anifilm 2015 - od 5. do 10. května

V květnu 2015 Třeboň opět ožije tradičním filmovým festivalem. Tentokrát proběhne AniFest a AniFilm společně, dohromady a už teď se můžete těšit na skvělé zážitek.

Noc kostelů 29.05.2015

V roce 2005 vznikla Dlouhá noc kostelů spontánně v jednom vídeňském kostele, od té doby se projekt rozšířil do celého Rakouska a v r. 2009 překročil jeho hranice k nám do ČR. V Třeboni si tuto akci můžete také užít.

Festival Okolo Třeboně 2015

Srdečně Vás zveme na tradiční festival Okolo Třeboně 2015, který bude probíhat ve dnech 26. a 28. června. Tento multižánrový hudební festival Okolo Třeboně je jeden z nejstarších fesťáků v Čechách, a v roce 2015 bude mít již 24. ročník.

Třeboňská nocturna - léto 2015

12. ročník festivalu Třeboňská nocturna nabídne pět koncertů vážné hudby se špičkovým obsazením a dva koncerty mladých úspěšných umělců. I při této příležitosti jsme pro Vás v penzionu připravili pohodolné ubytování v Třeboni s komfortem.

Chor uralských kozáků - 3. září 2015

V kostele P. Marie Královny a sv. Jiljí.
Světově proslavený chór působí více než osmdesát let, vznikl v roce 1924.

Kulturní akce v roce 2014

Kulturní akce říjen 2014

V měsící říjnu se v Třeboni budou konat také zajímavé akce. Udělejte si prodloužený či kalsický víkend a přijeďte na Jablkobraní, na festival outdoorových filmů nebo na dětský Halloween. Pokud počasí bude pěkné, doporučujeme Vám udělat si výlety na kolech.

Podzimní výlovy třeboňských rybníků 2014

Ryba a rybníky patří neodmyslitelně k Třeboni. Samotný chov ryb a rybníkářství patří po dlouhá stalení k typickému koloritu Třeboňska. Snad právě pro tuto tradici se výlovy stávají rok od roku vyhledávanou podívanou.

Noční prohlídky města s baterkou, za úplňku

V letošním roce pro Vás město Třeboň připravilo prohlídky s průvodcem. A nejsou to běžné prohlídky města, konají se večer od 22 hodin a pouze za úplňku. S baterkou v ruce projdete historickým středem města, zastavíte se na potemnělém nádvoří zámku i pivovaru a na hrázi rybníka Svět.

Řemeslné trhy v Třeboni 2014

Trhy se v Třeboni konají s tradicí přes 20 let, jejich tradice však sahá až do 15. století. Trhy se staly součástí kulturních akcí, koupit si můžete památku na Třeboň, keramiku, ručně tvořené věci a samozřmějmě i tradiční občerstvení.

Akce a zábava o 1. zářijovém víkendu 5. - 6. září 2014

Houbařské slavnosti, Cyklozávod Okolo jižních Čech: Třeboňské cyklobraní, Collegium 1570, Zavírání plavecké sezony. Rezervace ubytování na 1. zářijový víkend.

Akce a zábava o 2. zářijovém víkendu 12. - 14. září 2014

Běh kolem Světa, Folklorní Třeboň. Rezervace ubytování na druhý zářijový víkend.

Akce a zábava o 3. zářijovém víkendu 19. - 21. září 2014

Jihočeský festival zdraví, Divadelní představení - Vstupte!, Krčínův labyrint - orientační turistická a cykloturistická akce pro všechny. Rezervace ubytování na 3.zářijový víkend.

Akce a zábava o 4. zářijovém víkendu 26. - 27. září 2014

Svatováclavské slavnosti, 1. Burčákfest v Třeboni, Vídeňská opera ve Stráži n. Nežárkou - rezervace ubytování na poslední zářijový víkend.

 

Kinematograf bratří Čadíků

Nenechte si ujít večerní promítání vybraných českých filmů v rámci Kinematografu bratří Čadíků. V letošním roce se bude v Třeboni promítat pod širým nebem na Masarykově náměstí od 15. do 17. července každý večer od 22. hodiny.

Kulturní akce na zámku Třeboň

Máte rádi historii? Pak si nenechte ujít zajímavé kulturní akce na Třeboňském zámku, které Vás zavedou zpět do historii zámku a vdechnou Vám náladu dob dávno minulých.

Letní akce v pivovaru Regent

Každý rok pořádá pivovar Regent zajímavé akce. I v letošním roce se jich nekolik chystá, a že to bude stát za to! Z těch nejlákavějších uvádíme koncert kapely Čechomor v srpnu, pivní slavnosti v červenci či muzikál Postřižiny.

Borůvkobraní v Borovanech - 12. a 13. července 2014

Borovanské Borůvkobraní patří k oblíbeným akcím na Třeboňsku. V letošním roce půjde již o 10. ročník, který se bude konat v areálu kláštera ve dnech 12. a 13. července 2014. Přijeďte se pobavit k nám na Třeboňsko a zajeďte si třeba na kolech do Borovan, které jsou vzdálené od našeho ubytování Třeboň BONTRE jen 16 km.

Historické slavnosti Jakuba Krčína 2014

Ve dnech 18. a 19. července 2014 se budou konat v Třeboni již tradiční slavnosti Jakuba Krčína. Těšit se můžete na bohatý program na Masarykově náměstí nebo v zámeckém parku. Budou připraveny soutěže pro děti, ukázky historických řemesel, loutková pohádka, gotický turnaj. Večer se pak můžete těšit na ohňostroj na hrázi rybníka Svět.

Bitva o Slamburk - celodenní akce pro děti - 23. srpna

Slamburk je hrad postavený z balíků slámy u Nového rybníka nedaleko Borovan, 15 km od našeho ubytování BonTre. Během celého dne jsou pro vás připraveny rytířské hry a soutěže, řemeslná tržnice nebo workshopy.

Historické tance Campanello v Třeboni na zámku

Letní Třeboňskou zajímavostí jsou bezpochyby historické tance Campanello. Tance probíhají již 15 let na třeboňském zámku a mají vždy velké ohlasy.

Třeboňská nocturna – léto 2014

11. ročník festivalu Třeboňská nocturna nabídne pět koncertů vážné hudby se špičkovým obsazením a dva koncerty mladých úspěšných umělců.

Okolo Třeboně 2014

Srdečně Vás zveme na tradiční festival Okolo Třeboně 2014, který bude probíhat ve dnech 27. a 28. června. Součástí festivalu je i Léto v Třeboni, kterým festival pokračuje.

Vystoupí: KRYŠTOF, PETR KOLÁŘ, NEZMAŘI, BRATŘI EBENOVÉ, KAREL PLÍHAL nebo FRANTIŠEK NEDVĚD

 
 

JIŽ PROBĚHLO

Otevírání lázeňské sezony v Třeboni, 24. května 2014

V sobotu 24. května 2014 bude v Třeboni jedinečná akce OTEVÍRÁNÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY. Lázně v letošním roce oslaví 131 let od svého založení a u této příležitosti nesmíte chybět. Ubytování najdete u nás, v našem útulném rodinném ubytování v Třeboni.

Truck show Lužnice 2014

V sobotu 21. června 2014 se bude v Lužnice u Třeboně konat již sedmnáctý ročník Truck show Lužnice.

AniFest a AniFilm v Třeboni

V květnu Třeboň opět ožije tradičním filmovým festivalem. Tentokrát proběhne AniFest a AniFilm společně, dohromady a už teď se můžete těšit na skvělé zážitek.

Dračí lodě na rybníce Svět

Přijeďte se podívat na Dračí lodě do Třeboně a zažijte týmové nadšení a zážitky s ostatními jako fanoušci. Levné ubytování v Třeboni najdete v našem penzionu BonTre.

 

Video z penzionu

Dovolená 2019

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

více

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím