Sportovní září v Třeboni 2016

Víkendy v září jsou pro milovníky sportu nabité akcemi. Přijeďte porovnat své síly s ostaními sportovci, vyberte si Třeboň či okolí Veselí nad Lužnicí.

Ubytování v Třeboni najdete v našem penzionu BonTre, nedaleko centra města. Pro měsíc září máme ještě volné kapacity, těšíme se na vás.

03.09.2016 - Třeboňské cyklobraní

  • na Masarykově náměstí

10.09.2016 - Běh kolem Světa - 5. ročník

  • v parku za lázněmi Aurora (mezi hotely Bohemia a Regent) 
  • Běh kolem Světa by měl být součástí jihočeského atletického poháru

 

Další sportovní akce na Třeboňsku

17.09.2016 - Krčínův labyrint - 30. ročník

  • Cykloturistická orientační jízda nebo pochod krajem rybníků.
  • Start a cíl: Veselí n.L. sportovní areál Hokejka (bufet u Hokejky)

24.09.2016 - Vodácký triatlon - 14. ročník rekreačního triatlonu

  • 3 km běh, 12 km horské kolo, 2 km loď – tratě okolo pískovny ve Veselí nad Lužnicí

ČERVENEC 2017 V TŘEBONI

Červenec v Třeboni nabízí pro turisty spoustu lákavých akcí a zajímavostí, vybrat si můžete z široké nabídky koncertů, divadelních představení pro dospělé i děti, těšit se můžete na tradiční slavnosti Jakuba Krčína a Pivní slavnosti Regentu.

 

Doporučujeme také Třeboňský divadelní festival, který v letošním roce nabídne opravdu dobré kusy. Dále pak 14. ročník Třeboňských nocturen, těšit se můžete na kinematograf bratří Čadíků, na hrané letní pohádky na zámku a další akce. V okolí pak doporučujeme Borůvkobraní.

více

Pivní slavnosti v Třeboni

Máte rádi zlatavý mok a dobrou zábavu? Pak si určitě nenechte ujít tradiční pivovarské slavnosti piva Regent v polovině léta.

více

Video z penzionu

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím