Sportovní září v Třeboni 2016

Víkendy v září jsou pro milovníky sportu nabité akcemi. Přijeďte porovnat své síly s ostaními sportovci, vyberte si Třeboň či okolí Veselí nad Lužnicí.

Ubytování v Třeboni najdete v našem penzionu BonTre, nedaleko centra města. Pro měsíc září máme ještě volné kapacity, těšíme se na vás.

03.09.2016 - Třeboňské cyklobraní

  • na Masarykově náměstí

10.09.2016 - Běh kolem Světa - 5. ročník

  • v parku za lázněmi Aurora (mezi hotely Bohemia a Regent) 
  • Běh kolem Světa by měl být součástí jihočeského atletického poháru

 

Další sportovní akce na Třeboňsku

17.09.2016 - Krčínův labyrint - 30. ročník

  • Cykloturistická orientační jízda nebo pochod krajem rybníků.
  • Start a cíl: Veselí n.L. sportovní areál Hokejka (bufet u Hokejky)

24.09.2016 - Vodácký triatlon - 14. ročník rekreačního triatlonu

  • 3 km běh, 12 km horské kolo, 2 km loď – tratě okolo pískovny ve Veselí nad Lužnicí

Velikonoční víkend 2019

Srdečně Vás zveme na Velikonoční prodloužený víkend do Třeboně. Díky školním prázdninám můžete s celourodinou přijet již ve čtvrtek a užít si naplno Velikonoční náladu. Velikonoční pondělí je na 22. dubna 2019.

více

Amarylis na zámku a Květinová Třeboň - duben 2019

Letošní v pořadí již 12. ročník výstavy tématických květinových vazeb bude k vidění ve dnech 13. až 22. dubna 2019 v prostorách zámku Třeboň.

 

Současně s výstavou pak bude 20. dubna na náměstí tradiční Květinová Třeboň.

více

AniFilm 2019 se blíží!

Srdečně Vás zveme na celý týden či prodloužený víkend do Třeboně u příležitosti festivalu AniFilm. Ten bude probíhat od úterý 7. do neděle 7. května 2019. Najdete u nás skvělé ubytování v Třeboni v blízkosti všech promítacích scén.

více

Video z penzionu

Dovolená 2019

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

více

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím