Rožmberská Třeboň 2016 - 650 let od nástupu Rožmberků

V letošním roce uplyne 650 let od nástupu rodu Rožmberků do Třeboně. Rod Rožmberků byl starý český šlechtický rod, jeden z tzv. rozrodů Vítkovců, který do 14. století vybudoval v jižních Čechách silné panství a který významně konkuroval královské moci v Českých zemích. Pro Třeboň významným Rožmberkem byl Petr Vok, který nechal na Třeboňsku vybudovat rozsáhlé rybniční sítě.

Město Třeboň chystá v tomto roce několik akcí, které oslavují působení rodu Rožmberků na Třeboňsku.

Výlovy rybníků na Třeboňsku - ZNÁME TERMÍNY!

Přijeďte do Třeboně na výlov rybníka Rožmberk, který se budou odehrávat o druhém říjnovém víkendu.

Rezervujte si ubytování v penzionu právě nyní!

více

Kulturní akce 2017

Město Třeboň je známé mnohými kulturními akcemi – vyberte si tu nejlepší a zamluvte si ubytování v našem penzionu co nejdříve!

více

Video z penzionu

Dovolená 2017

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím