Pohádkový Chlum od 31. 7. do 4. 8. 2017

Pohádkový Chlum u Třeboně je hudebně-divadelní festival pro děti i dospělé aneb velké setkání vodníků v Chlum u Třeboně. Každý den jiná pohádka, pohádkový les, dětská diskotéka, vodnický jarmark.

Čeká vás velká vodnická Pestráda, večerní koncerty folk, country, tramp, swing, staropražské písně. Vše zakončí průvod vodníků, vodnic, rusalek, strašidel, dušiček, hejkalů, bubáků.

Chlum u Třeboně je rekreační oblast vyhlášená pro své cyklostezky a koupání v rybnících Hejtman či Staňkovský. Chlum je vzdálený cca 18 km od Třeboně, od našeho ubytování Třeboň BonTre.

Program bude probíhat od 31. 7. do 4. 8. 2017, zatím není zveřejněn.

Kulturní akce 2018

Město Třeboň je známé mnohými kulturními akcemi – vyberte si tu nejlepší a zamluvte si ubytování v našem penzionu co nejdříve!

Přijeďte do Třeboně strávit svou dovolenou na jaře, v létě či na podzim. V Třeboni se se nudit nebudete!

více

Video z penzionu

Dovolená 2018

Toužíte po pohodové dovolené v Čechách, při které si odpočinete a načerpáte nové síly? Toužíte po dovolené, při které si opravdu užijete a přesto nebude drahá?

Cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu se dvěmi dětmi do 10 let: 1.200 Kč za noc. Malé děti do 3 let mají u nás pobyt dokonce ZDARMA!

Více informací pro Vás >>

Počasí v Třeboni

 

ceník ubytování Třeboňfotogalerie ubytování Třeboňkontakty penzion BonTreUbytování Třeboň penzion BonTrerezervace pokojefotogalerie apartmánůTřeboň a okolí
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím